X
تبلیغات
اجاره خانه و خوابگاه دانشجویی درچین

فیزیکدان شو

اجاره خانه و خوابگاه دانشجویی درچین

اجاره خانه و خوابگاه دانشجویی درچین

 دردهه های اخیر تحصیل در کشور چین مورد استقبال دانشجویان ایرانی  بسیاری بوده است . این کشور که از کشور های آسیای شرقی به شمار می آید دارای دانشگاه  های معتبری میباشد که رنکینگ بالایی در سراسر جهان دارند .در حال حاضر قریب به سیصد هزار دانشجو در دانشگاه های کشور چین مشغول به تحصیل میباشند .

در کشور چین دانشجویان علاوه برتامین هزینه های تحصیل در چین باید توان مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی رانیز داشته یاشند. چرا که بیشتر هزینه زندگی دانشجو مربوط به هزینه مسکن در چین میباشد.

هزینه های زندگی در چین

هزینه زندگی در چین تقریبا بالاست اما در مقایسه با بسیاری از کشور های اروپایی پایین تر میباشد.

دانشجویانی که برای تحصیل در چین سفر میکنند باید تامین مسکن را در اولویت های خود قرار دهند .

 دانشگاه های چین معمولا فاقد خوابگاه هستند . و امتیاز تعلق گرفتن خوابگا ه به دانشجویان خارجی  کم میباشد . بنابراین دانشجویان باید مسکنی  مستقل یا مشترک را برای زندگی پیدا نمایند.

اجاره مسکن در چین

در صورتی که دانشجو بخواهد در مسکن های مستقل و معمولی زندگی کند اجاره بهای پرداختی او 200تا 300دلار میگردد .برای کاهش هزینه ها اجاره  بهتر است که این خانه ها را به صورت گروهی و با دانشجویان دیگر اجاره نمایند.در این صورت اجاره ماهیانه و هزینه های برق آب و... بین آن ها تقسیم میگردد .

در برج های شهر شادنگ این امکان به دانشجویان داده میشود که به صورت مشارکتی باهم زندگی کنند  و اجاره مسکن را بین خود تقسیم نمایند . که در این صورت اجاره  مسکن در چین برای دانشجویان یه صرفه تر میگردد. دانشجویانی که یک واحد با امکانات عالی را درشادونگ اجاره میکندد باید ماهیلنه 400تا  700دلار بپردازند. 

در صورت تعلق گرفتن امتیاز خوابگاه به دانشجو ، بسته به قدمت خوابگاه وامکاناتی که در اختیار دانشجو قرار میگیرد اجاره ماهانه  خوابگاه های چین که باید توسط دانشجو پرداخت گردد در حدود 60تا 180برای هر اتاق

جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاوره تلفني تحصيل در خارج از کشور با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200


برچسب‌ها: شرايط تحصيل در چين,تحصيل رايگان در چين,تحصيل در چين,هزينه تحصيل در چين,ادامه تحصيل در چين,اعزام دانشجو به چين,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۰۴ توسط ata sharifi دسته : نظر(0)