X
تبلیغات
رشته های پزشکی رایگان در اتریش

فیزیکدان شو

رشته های پزشکی رایگان در اتریش

رشته های پزشکی رایگان در اتریش

دانشگاه های اتریش اعتباری بین المللی بالایی دارند و مدارک آن ها در تمام دنیا مورد قبول می باشد. تحصیل رایگان در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش از جمله عواملی می باشد که تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش را برای علاقه مندان بعنوان گزینه ای مناسب در انتخاب مطرح میکند.

این عوامل و مواردی از قبیل اجازه کار و دریافت حقوق دانشجویی  باعث شده بسیاری از پزشکان کشور خود را به جهت تحصیل و مهاجرت به اتریش ترک کنند.

شرایط ادامه تحصیل در رشته پزشکی

 چنان چه دانشجویان در یکی از دانشگاه های سراسری ایران پذیرفته شده باشند میتوانند به شرط مسلط بودن به زبان آلمانی جهت ادامه تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی در کشور اتریش اقدام کنند. تحصیل در دانشگاه های دولت اتریش عموما بصورت رایگان است . که رشته های حوزه علوم سلامت نیز از این قاعده مستثنی نمیشوند . ولی در برخی از رشته ها ی فوق الذکر به دلیل استقبال زیاد دانشجویان برای ادامه تحصیل در این رشته ها فرد باید به ازای هر تر م مبلغی به میزان 380 تا 720 یورو پرداخت کند که البته این مبلغ بسته به دانشگا های مختلف متفاوت است .

سیستم آموزشی اتریش

در صورتی که فرد بتواند به ارتقا معدل دست پیدا کند ممکن است از پرداخت همین شهریه ناچیز هم معاف شود چرا که سیستم آموزشی کشور اتریش بر  اساس فراهم کردن شرایط تحصیل رایگان حتی برای دانشجو یان بین المللی خود، در تمامی مقاطع نحصیلی بنا شده و روز به روز در راه رسیدن هرچه بیشتر به این هدف گام برمیدارد.

دانشگاه وین اتریش

یکی از معتبر ترین مراکز جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی کشور اتریش که مدرک آن نیز مورد تایید وزارت علوم ایران هم میباشد ، دانشگاه وین اتریش است که طول دوره دندانپزشکی و پزشکی در این دانشگاه حدود 6 سال میباشد. دانشجویان میتوانند بعد ارز اتمام دوره تحصیلی به کار در بیمارستان های این کشور مشغول شده و از این طریق اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاوره تلفني تحصيل در خارج از کشور با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200


برچسب‌ها: شرايط تحصيل در اتريش,تحصيل رايگان در اتريش,تحصيل در اتريش,هزينه تحصيل در اتريش,ادامه تحصيل در اتريش,اعزام دانشجو به اتريش,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۰۱ توسط ata sharifi دسته : نظر(0)